Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DŮLEŽITÉ !! : VZOR PŘIHLÁŠKY

Goto down

DŮLEŽITÉ !! : VZOR PŘIHLÁŠKY Empty DŮLEŽITÉ !! : VZOR PŘIHLÁŠKY

Příspěvek pro Anonymní Mon Dec 19, 2011 1:53 am

Tuto přihlášku
napišu jako kdybych si jí sám podávál. Až si ji budete podávát vy
zkopírujte otázky, smažte mé odpovědi a doplntě své.

1 ) Jméno postavy, Class , Role , Armory

Jméne postavy : Kaiferz
Class : DK (Death Knight)
Role : DPS 5,7k GS , Tank 5,6k GS .
Talenty : Postněte link z nějaké stránky. A dejte to do CODE!

2 ) PvE vs PvP co ty na to?
Mám osobně radši PvE. Nevím proč, ale už od doby kdy jsem WoW poprvé zapnul tak mě to
chytlo.

PvE má pro mě přednost z několika důvodů : V PvP se pořád opakuje ten samý děj (až na to,že pokaždé vyhraje někdo jiný). Stále jedny a ty samé BG. U PvE se děje pořád něco jiného. Například v ICC nikdy nevíte kdy wipnete nebo naopak. O svém osudu rozhodujete vy ne jako v BG, kde je banda (s prominutím) idotů , kteří to do sebe střílej jen pro HK . Navíc v PvE je nejzábavnější rozdáváni itemů po killu bosse. Nikdy nevíte co padne. Ne jako v PvP kde zahrajete xxx opakujících se arén a koupíte si další čast vašeho jediného WF EQ.
3 ) Proč chceš právě k nám? Odkud jsi se dozvěděl o Dark Moon?
O guildě jsem se dozvěděl, no vlastně už pořádně nevím. Myslím si, že to bylo když otevřeli nábor
a psali to na world
. Chc k vám, protože si myslím, že je u vás dobrá komunita. Doufám, že i zkušený leader. Zárověn mě taky zaujala uprava fora, které bych dal 5/5 hvězdiček.
4) Když, si byl v nějáké jiné guildě, proč si se rozhodnul odejít?
Nebudu tu guildu(y) jmenovat. Odešel jsem kvůli neaktivitě a 99% odešlo na relegation. Chci k vám, protože chci kvalitní raidy a dobrou partu na pokec
5 ) Dělá ti problém komunikace přes TS3?
Ne, ale mohu si stáhnout i skype popř. mumble v případě potřeby. Některé guildy mi říkají abych se k nim ani nehlásil kvůli věku, že prý bych jim dělal ostudu na TSku. Doufám jen, že vy zaujmete jiný postoj.
6 ) Raidovací zkušenosti:
Raidoval jsem úplně vše od 5N - 25N. V ICC mám 10/12 (10N i 25N). Ještě jsem nebyl Sindru a LK, taktiky na ně ovšem znám z videa a návodů. ULD jsem moc neprogresoval, jen první 4 BOSSE (Levithian . Razorscale , XT , Ignice), když jsem chodil DQ.
7 ) Podrobnosti o tvojí postavě:
Je to DK. Main Spec : Unholy (DPS) Off Spec : Frost (tank). V obou mám okolo 5,6-7k GS.
8 ) Jaký máš přístup k WoW:
Vlastní PC , připojení dobré, PC je pomalé, takže mam trochu lagy, ale jinak v pořádku. Nikdy se mi nestalo abych se lagnul tak aby to nešlo pak dál. Jedu na WIFI, ale ještě se mi nestalo aby mi WoW spadlo kvůli netu.
9 ) Čas na raidování. Náš raid time je 18:00 - 22:00 (Při Progresse cca 5x do týdne - Ne, Pon, Uto, Stř, Čt). Jak jsi na tom?
Jsem tu denně (když jde dobře škola) od 13.30 - 17.00. Nedělá mi problém si složit vlastní GR.
10 ) Jaký je tvůj vztah k Achievementům?
Nedělá mi problém chodit raidy , pro tituly a achievy. Zajdu si klidně i 5n pro achiev.

Achievy mám rád, protože se to dá porovnat s jinými hráči. A navíc sou za ně někdy opravdu hezké odměny které (na tomhle serveru) při řádném plnění máte ,,hned,, v kapse
11 ) Napiš proč by sme tě něli příjmout do guildy:
Nabízím kvalitního , zábavného člověka, který se rád přiučí nové věci a je rád, když může s něčím pomoct. Ano je mi sice 12, takže se nemůžu ůčastnit guild raidu v noci. Rád pomáhám s chodem guildy. Poradím když je to potřeba. Jsem spolehlivý non-leaver což znamená, že neleavuju guildu, když se nepovede raid nebo nafarmim EQ a jdu za lepším. Vyznám se skoro ve všech WoW 3.3.5 classách, takže můžu poradit s hodnocením jiných členů

Chci být jeden z těch lidí, kterému může guilda věřit, spolehnout se na něj , zeptat se ho.
Možná, že nejsem nejlepší (a ani v to nedoufám), ale myslím si, že každý (i 12-ti letý) může něčeho dosáhnout-
Přihlášku
si můžete podat jednoduchým způsobem : Na stránce s přihláškami je v
leve nahoře NEW TOPIC, klinete na to a můžete psát.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru